Andrzej Gocłowski
Fotografią wnętrz i nieruchomości zajmuję się od 2011 roku.

Moja przygoda z fotografowaniem zaczęła się, gdy dołączyłem do mojej żony zajmującej się wtedy pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. I tak odkryłem, co mi jeszcze, oprócz gitary elektrycznej, w duszy gra. W ten sposób muzykowanie zeszło na drugi plan a ja skupiłem się na fotografii wnętrz. Praca ta stała się moją największa pasją. Dlatego też daję z siebie wszystko i stale rozwijam swój warsztat.

Umiem słuchać ludzi, jestem rzetelny i zaangażowany, dlatego łatwo się ze mną dogadać i zawsze można na mnie liczyć.  Jeśli masz mieszkanie, dom, restaurację, hotel czy pensjonat lub inny obiekt potrzebujący dobrej fotografii, zadzwoń lub napisz.

Jestem ze Szczecina i pracuję w całym województwie zachodniopomorskim oraz w pasie nadmorskim. Dla ciekawej nieruchomości mogę przejechać pół Polski.

tel. + 48 513 130 850

Anna Gocłowska
Od niemal 20 lat pracuję „w nieruchomościach”– zaczęłam od pośrednictwa,  po kilku latach z zamiłowania do ładnych wnętrz doszedł home staging (przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu) a na koniec projektowanie wnętrz.

Do każdego z tych zawodów solennie się przygotowałam na studiach, studiach podyplomowych oraz wielu kursach. I teraz łączę je wszystkie, by razem z mężem fotografem świadczyć kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. 

Umiem porozumieć się niemal z każdym. To moja supermoc. Pomaga mi w tym uśmiech, życzliwość, uczciwość i oczywiście pasja do tego, co robię. Z radością przygotuję Twoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu i oczywiście do sesji zdjęciowej. A jeśli Twoje własne „M” potrzebuje projektu lub metamorfozy, to również możesz na mnie liczyć.

tel. + 48 505 139 225